| Modoranu a întrebat:

oare de ce pe dreamstime.com, cand incerc sa uploadez o imagine normal (nu la ftp), la unfinished files, imi apare si zice
" Cannot retrieve file from FTP, please reupload. ". Ce trebuie sa fac sa nu imi mai apara asa, sau e posibil sa fie din cauza serverului.
2. Ma o imagine uploadata care uimitor a mers mai demult si are 82 de ore de cand sta la pending, si nu s-a aprobat sau s-a respins, oare care sa fie cauza. Pls ajutor
Funda +vot

2 răspunsuri:
| Modoranu explică:

Ma, dreamstime e un stock de imagini, vinzi imagini nu ca tpb laughing sau megaupload

| Tebe a răspuns:

Salut... Sincer nu am umblat niciodata cu dreamstime.com; eu folosesc decat thepiratebay. org, e cel mai bun si ia-ti si Vuze ca are putere mare de downloadat. cat despre chestia cu " cannot... " eu stiu ca unele situri de downloadat sau inchis pe baza mai multor motive ( ex: megaupload ). Poate o fi asta. Daca nu inseamna ca ala care a incarcat fisieru avea o eroare in acesta. Incearca dupa alt site. Te salut!