| Gabitza00 a întrebat:

.Pai am 12 ani ma pricep la desen si am o imaginatie bogata....Credeti ca as putea sa incep o afacere inn domeniul modei? Daca da cum?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Buna! Eu consider ca la 12 ani e prea devreme sa te gandesti la afaceri. Ai putea pentru inceput sa mergi la liceul de arte din orasul tau. Acolo poti castiga in primul rand experienta si te poti duce la sectiunea design. Daca te v'a pasiona in continuare moda si te v'a interesa in continuare sa incepi o afacere pe baza ei, atunci ar mai trebui sa urmezi o facultate de arte tot pe baza de design. Si ca sa deschizi o afacere iti trebuie in primul rand experienta, trebuie sa stii ce faci si desigur sponsori si multi bani pe investit. Dar din nou, momentan esti prea mica si gandesti cam departe. Bafta!

1 răspuns:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Afacere de la varsta asta, iubita...nu se poate.Si nu vad ce ''afacere'' ai putea face din desen