| kikirikikikiki a întrebat:

Parintii mei locuiesc in oras de 31 de ani, iar parintii tatalui meu locuiesc la tara, bunicul ne-a dat mostenire casa lui, de curand, dar in timp ce era locuita casa numai de bunici, acestal i-a dat voie tatalui meu sa isi construiasca un magazin(asta acum 15 ani, inca este magazinul si parintii mei se duc o data sau de doua ori pe saptamana ca sa duca marfa, si sa plateasca vanzatoarea), dar de curand ne-a plecat angajata magazinului si as vrea sa ma ajutati cu un program de lucru, in asa fel incat mama sa lucreze 2 sau 3 zile pe saptamana si restul ea, ca sa poata veni si acasa in oras.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Vrei sa-ti facem noi un program? Asa inteleg. Pai, noi nu stim ce serviciu are mama, ce program ai tu, etc. Cum l-am putea face? Voi stiti cel mai bine.