| Pikachuyth1999 a întrebat:

Pot plati o rata la eMAG cu cardul de debit? Adica alocatia mea se duce pe cardul acela de debit in fiecare luna. Pot plati cu el rata la un telefon de pe eMAG?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ratele le platesti cu cardurile de credit sau prin credit direct in banca

| mihai69 a răspuns:

NU - ratele la eMAG se plătesc cu carduri de credit oferite de bâncile sau IFN-urile agreate de ei.
Cu card de debit poți plăti doar toată suma, fie online, fie la livrare prin POS mobil, curierului. Evident, cu condiția să ai toți banii în cont!