| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Pot primi banii ramburs pentru vanzari pe okazii intr-un cont Revolut? Sau trebuie sa fie neaparat o banca romaneasca?

Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Revolut are IBAN românesc

| ManoleBianca05 a răspuns:

OAO-OriceAnuntOnline - www.oriceanuntonline.ro
Postează anunțul tău pe www.oriceanuntonline.ro – rapid, simplu, gratuit! Ai oferte speciale? Promovează-le la cele mai bune prețuri. De la vânzări și imobiliare, la locuri de muncă și servicii – găsești tot ce ai nevoie pe platforma noastră. Nu pierde timpul, postează acum și fă-ți anunțul văzut!