| PewDiePieWWE12334 a întrebat:

BUna prietene! am nevoie urgent de 7 milioane pana joi! stii cumva vreun mod de a face rost! te implor ajuta-ma dca stii! amdoar 15 ani dar am nevoie urgeeentt! cine ma poate ajuta sa imi trimita mesaj in privat urgeeeent! orice fel de treburi orice numai sa nu fie nimic sexual sau chestii.

5 răspunsuri:
| MarioSlender a răspuns:

Imprumuta-te la un priegen/rude/bancă

| onasis1961 a răspuns:

Apeleaza la unchi, matusi, bunici sau prieteni.Cum scapi de datorie dupa?

| Solutionistul a răspuns:

Vinde laptop-ul/telefonul de pe care ai lasat aici intrebarea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vorbeste cu parintii, singurii in masura sa te ajute in aceasta privinta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cam exclus singura cale de a face rost de 7 milioane pana joi...