| alexandru171 a întrebat:

Buna ptu ce stiti despre ZeekRewards stiu ca este un site din care se fac bani pe net facad publicitate etc se fac bani din asta este o afacere ZeekRewards sau se castiga bani pe net rog doar cei ce stiu sigur sa raspunda mersi

3 răspunsuri:
| Gheorghe_Gigi_1984 a răspuns:

Eu zic ca este o afacere beton sunt de 2 luni

| micike12 a răspuns:

Eu te pot ajuta in legatura a zeekrewards, sunt in program mai mult de 8 luni acum primesc 40 dollari zilnic!
Daca te intereseasa si vrei sa te alaturi de mine si de o echipa reusita in zeekrewards, scrie-mi pe adresa zeekinform@yahoo.com
Profitul este garantat, nu vei regreta cu siguranta daca te alaturi de noi.