| Barbieru_Cristina_1992 a întrebat:

Buna!
Scriu advertoriale, acesta este blogul meu: http://beautywithcriss.blogspot.ro/. Pentru oferte ma puteti contacta la email: cristyna_sweetgirl92@yahoo.com

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Buna dulceato, ca vad ca a id dulce happy

Daca vrei sa faci ceva cu blogul ca si advertoriale trebuie' sa ti-l muti de pe blogspot.

Blogspot are site-uri fara numar grupate pe 4 ip-uri, un link de pe blogspot nu e mare smecherie. Drept pentru care slabe sanse sa vinzi asa.

In alta ordine de idei, de pisici incarci constant pe youtube slideshowuri fara nume si fara noima? Timpul ti-a demonstrat ca n-au vizualizari.

Daca vrei sa faci ceva cu youtube sterge toate prostiile alea si foloseste-l cu cap.

De exemplu slideshow cu rochite de primavara, titlu "rochii primavara 2016" si descriere unica care sa contina rochii de primavara, rochite d eprimavara, un link spre blog, etc.

E pacat de timpul tau sa incarci zeci de videos cu 0-2 vizualizari.

Incearca sa te documentezi un pic, banii pe net nu pica din cer... daca te documentai cu youtube castigai zeci de ore din viata. happy

Multa bafta!