| Densia03 a întrebat:

Buna seara, am facut cont pentru bursa copilului pe numele lui, dar cardul este pe numele meu. Intrebarea mea este ca eu am poprire, ii poate opri lui bursa daca acel cont este pe numele lui? Sau eventual pot face depuneri pe cardul lui? As vrea sa ii strâng o suma de bani dar sa nu ma pomenesc ca ii opreste

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

. Cardul este doat un link către un cont bancar. Dacă contul este pe numele lui, nu se pot popri bani pentru alții de pe el.

| lpavel a răspuns:

Ai facut dar n-ai facut... laughing De ce nu ai facut totul pe numele lui sau alt tau! Cred eu ca unul fara altul nu aveti acces la acel cont dar mai bine mergi frumos si intreaba la banca! daca ai incurcat-o asa cum ai stiut tu mai bine laughing

| Lioana a răspuns:

Nu conteaza cardul. Banii intra in contul pe care l-ati dat.