| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, as vrea sa stiu daca exist vreo metoda sa faci bani pe net(bani reali). daca da cum?

13 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Una din solutiile relativ usoare este Google AdSense.Acest AdSense iti ofera bani pe fiecare vizitator si cat sta pe sit.Iti poti face un blog frumos cu stiri sau cu ceva care atrage lumea cat mai multi si AdSense te plateste.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Pai normal cu jocuri:poker, remi etc sau concursuri, ceva de genu. Funda big grin

| J0hn a răspuns:

Crede-ma e prea mult timp pierdut. zile intregi. litri de cafea si multi multi nervi. nu se merita BANII pe netwinking

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple cum ar fi scriere de articole, tehnoredactare, introducere date etc, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com

| Kei a răspuns:

Poker

| FelieDePaineArsa a răspuns:

La imprimanta. Pot fi destul de reali..acum depinde cat de chioara e vanzatoareawinking.

| alxp a răspuns (pentru FelieDePaineArsa):

laughing unu a incercat. a scos o bancnota de 5 lei la imprimanta si s-a dus la magazin cu ei sa isi i-a o cola. vanzatoarea n-a bagat de seama. BANI PE NET! laughinglaughing

| Ptcc a răspuns:

Uite aici o metoda usoara si rapida:
http://www.wix.com/ptc_p6/2

| Edynhooo a răspuns:

Da si eu sunt de aceeasi parere...am incercat in multe feluri si prea multa munca pentru prea putini bani!

Parerea mea e ca mai de graba muncesti in viata reala!

| ByDennys a răspuns:

Foartee multe, eu unu castig cu www.emisiunionline.com... daca cunosti putin php sau wordpress fa`ti un site:*!

| Alexalexalexalex a răspuns:

Bet365

| Cristiflash a răspuns:

Utie un job de 1-2 ore pe zi poate te aranjeaza: http://www.tpu.ro/......rba-de-un/