| lifiishir a întrebat:

Bună seara. Azi mi-am făcut cont pe site-ul inscrierionline.afm.ro pentru a participa în programul „Casa Verde Fotovoltaice" dar dintr-un oarecare motiv nu mă lasă să mă loghez cu acest cont pe site-ul desfășurării programului, fotovoltaice.afm.ro. Cei care mai participați anul acesta în program aveți vreo explicație fiindcă sunt foarte confuz! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HttpsZino a răspuns:

N am idee, ori e de la ei, ori nu ai introdus datele corecte, încearcă resetarea parolei

| lifiishir explică (pentru HttpsZino):

Am resetat parola si m-am logat din 3 browsere diferite sa fiu sigur, doar pe site-ul respectiv nu merge