| Blue4Two a întrebat:

Bună seara, cine știe cum funcționează algoritmul youtub-ului? Am postat câteva videoclipuri, ma numesc Blue4Two și as dori niște sfaturi de la dumneavoastră dacă știți ce as putea îmbunătății. Sunt noua in ceea ce fac. Orice sugestie este binevenita. O seara buna!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Funcționează foarte complex. Trebuie sa ai video-uri interesante, calitate buna și să postezi mult și constant. Ăștia sunt primii pași

| InAfaraTiparelor a răspuns:

E pus norocul si ghinionul tau in joc. Poti sa ai cont vechi de 10 ani cu eforturi depuse pentru continutul video si sa nu ajungi la nici 1000 de abonati(in 10 ani). Pentru mine a fost o pierdere de timp majora. In 13 ani de cont cu toate eforturile mele nici 2000-3000 de abonati nu aveam iar altii cu acelasi continut ca al meu depasisera 5000, chiar 10.000!

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Posteaza cat mai consistent, roaga-te, si vorbeste in videoclipurile tale. Mult succes, sa nu uiti de mine cand ajung faimoasa. PS. Astept partea 2 la short ul cu creioanele.