| Mihaela_2645 a întrebat:

In vara, Boc a spus ca cei care aduna bonurile fiscale vor beneficia de reduceri sau o sa le returneze o parte din bani. Ce se mai aude despre asta? Era vorba ca la sfarsitul lui 2010 se vor intampla toate astea. Ati colectionat bonuri sau stiti cand incepe campania?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca a fost doar o promisiune, cel putin eu nu am auzit sa fi fost adoptata, pana acum, o lege in acest sens. Numai bine!

1 răspuns:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Ai chef de glume domnisoara... lasand la o parte opiniile noastre politice, iti pot spune ca acest guvern doar colecteaza, dar de dat inapoi, NIMIC. Ar fi culmea sa inceapa sa "dea" tocmai acum, si ghici ce, bonificatii. Statul are probleme mai mari cu colectarea si arieratele ca sa mai deschida alte topicuri.