| bogdantatu a întrebat:

Buna seara.

Sotia mea este asistenta medicala debutanta la spital, fiind proaspat angajata intrebarea mea este : care este salariul ei?

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ea nu stie ce a semnat?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ea nu ți-a spus?
Ciudat!

| daria3222 a răspuns:

Parerea mea este ca tu ori nu ai incredere in sotia ta, ori "intrebi pentru un prieten", deoarece, probabil, te-ai angajat recent si nu te-ai uitat cu atentia cuvenita pe documentele de angajare
in ambele cazuri iti recomand sa faci o vizita unui psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei s-o întreb? Că el la mine.laughing)

| Plato a răspuns:

De ce n-o intrebi pe ea? laughing

| anonimaalee29 a răspuns:

Stai cu ea in casa ai nu stii ce salariu are laughing sunteti cumva straini?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ea nu știe pe ce salariu s-a angajat?