| 169Cara169 a întrebat:

Sunt studenta si m-ar interesa daca cunoaste cineva niste informatii utile in vederea obtinerii unui job serios manual la domiciliu.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| elenamonica94 a răspuns:

Buna te poti ocupa acasa pe calculator facand tranzacti pe iFOREX - http://www.iforex.ro/......regLP.aspx sa te ajute... sau te mai poti ocupa de manichiura si pedichiura dar trebuie sa faci un curs si poti face asta acasa sau mai multe, sper ca ti-am fost de ajutor :)

| 169Cara169 explică (pentru elenamonica94):

Merci insa nu e ceea ce caut ...deoarece banuiesc ca trebuie la un moment dat sa investesti si tu in joc cu proprii tai bani... poate ma insel.scuza-ma daca nu e asa.

| 169Cara169 explică:

Multumesc.Te am adaugathappy