| Omnitrix a întrebat:

Ştiți vreun site/afacere pe net unde pot face bani sigur cu o investitie de 10-20 euro?

Răspuns Câştigător
| Adib123 a răspuns:

Eu am gasit foarte multe idei de afaceri mici pe http://3afaceri.blogspot.ro

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

10 euro inseamna banii de pizza nu de investitie

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru suntserios):

Pizza Hot like this.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Toate sunt pacaleli! Insa stiu eu unul! Fara investitii! Se cheama i-say! Si faci vreo ....hmmmm 50 lei pe an?

| MarketGlory123 a răspuns:

Da,te pot ajuta.Sunt in aceeasi situatie, si eu am investit 10 euro, iar acum am retras 20, pe cont mai avand inca 50 de euro..Ai cumva messenger, skype sau facebook? Add pe facebook : Marius Catalin, o poza cu un fotbalist,, alextotolici@yahoo.com -- Yahoo Messenger si alex.gabriel340 pe Skype.

| MarketGlory123 a răspuns (pentru MarketGlory123):

Iti pot arata si dovezile de plata.