| pisssssiyy97 a întrebat:

Stie cineva oferte de munca in strainatate..de preferabil Italia

1 răspuns:
| Sbt_Seby_1996 a răspuns:

Buna! stiu eu in Italia daca vr sa faci curatenie, amenajari, adica sa faci curat in hotel pensiuni numai daca ai varsta intre 18-55 ani si daca stii vorbi bine limba italiana si salariul pornind de la 600 E- si perioada e de 3-6 luni+ cazare si mas800 E a asigurata si cv in limba romana si engleza si daca doresti sa te incri pe http://www.tjobs.ro/......enie/40663