| CosminVladu a întrebat:

Stie cineva un job part-time in craiova? daca da, rog detalii. tnx!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| bembema a răspuns:

Cauta aici:D http://www.bestjobs.ro/ creca vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cautabona.ro vezi rubrica din dreapta unde sunt localitatile - vei selecta Craiova apoi dai clic pe dreptunghiul de cautare mai jos
succes - unele joburi sunt pentru part-time

a doua varianta te inscrii pe site cu oferta ta, dai detalii cum poti fi contactat, referinte daca ai, nu uita sa scrii ca preferi part-time, eventual ca depanezi parintii care vor sa mearga la restaurante, la cinema, spectacole, alte ramaneri la servisiu peste program, etc.
Succes

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Ti-ar place mlm?

Răspuns utilizator avertizat