| Anothergirl22 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si urmeaza sa facem un banchet. Poate ati facut sau urmeaza sa faceti si voi cat de curand. Cat costa un fotograf autorizat care sa ne faca poze doar, in timpul banchetului? Si cat ar trebui sa ceara un fotograf neautorizat, asa mai la obraz?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Autorizat cred ca in jur de 500 RON iar neautorizat 200-300 sau chiar mai putin daca e incepator si va tocmiti.
Uite aici cateva oferte :
http://www.unpret.ro/oferta/fotograf-autorizat/

2 răspunsuri:
| Emanuel911 a răspuns:

Depinde de calitatea camerei foto, dar daca vrei un fotograf decent, va trebui sa scoti din buzunar intre 200 si 800 lei

| Anothergirl22 explică:

Noua ne cere 500 lei dar ne si filmeaza. Daca nu ne filmeaza accepta 400lei dar nu e autorizat!