| RawrLexa a întrebat:

sunt din Iasi, sunt eleva in clasa. a9a si as vrea sa am un job pe timp de vara, chiar si scoala. daca se poate, de impartit pliante, sau ecva de gen, part-time.
Voi cum ati reusit sa va angajati, si cum a fost, adica cam ce s-a intamplat, cam la ce firme etc.
Orice detaliu este bine venit. kiss
Funda si vot, la cel mai bun.kiss`

Răspuns Câştigător
| Zurl0 a răspuns:

Pai sincer ca un sfat la impartit pliante e un job des gasit in Iasi in timpul veriwinking Ca sa gasesti un job parerea mea e sa te interesezi la prieteni sau pe net >Ziare si restul altora. Creca ti-ar sta bine si ca chelnerita laughing