| pintyy a întrebat:

Buna sunt in Grecia si mi-a expirat buletinul dar nu pot sa merg acum in tara si am nevoie de un card care sa mearga si pe internet dar si in rest.Pot primi unul din tara facut pe numele unei persoane din familie si sa il folosesc aici? Aştept raspunsuri multumesc

1 răspuns:
| ro74florin a răspuns:

Teoretic se poate, daca ai si pinul.eu am platit reparatie auto in franta in valoare de 1500e cu un card emis pe numele firmei si nu m-au intrebat de nimic.