| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Silica si as vrea sa va intreb daca se mai stie ceva de "banca populara".
Cu citva ani in urma a fost si un proces la Bucuresti si nu stiu ce s-a intamplat.
Va multumesc

1 răspuns:
| jahjah a răspuns:

"Persoanele care au avut depozite la Banca Populara Romana (BPR) isi vor primi banii in luna septembrie, ne-au declarat surse din cadrul societatii Real Reorganizare si Administrare, care este lichidatorul BPR. Potrivit surselor citate, banii vor fi platiti prin intermediul sucursalelor Banc Post. In momentul de fata, nu se cunoaste suma care va fi platita, aceasta urmand a fi stabilita in urmatoarele doua luni, in functie de nivelul recuperarii creantelor rezultate din lichidarea activelor fostei BPR." gasesti mai multe detalii aici: http://www.google.ro/......tp?/search