| emmyiulian a întrebat:

Buna toturor! am mare nevoie de inventivitatea voastra...particip la un proiect despre planul de afaceri, eu mi-am ales ca tema "comert cu automobile si autovehicule usoare (

2 răspunsuri:
| Hermes a răspuns:

Si ce ai vrea sa stii mai exact?

| emmyiulian explică (pentru Hermes):

Nu stiu de ce, acum vad, dar nu apare intrebarea mea in totalitate, am nevoie de idei pentru denumirea firmei (pe tema comert cu automobile si autovehicule usoare) si un slogan...si imi trebuie si plan de afaceri insa deja e prea mult, astept un nume pentru firma si un slogan, multumesc anticipat!