| carmen_4289 a întrebat:

A-si dori sa-mi cumpar un telefon nou dar nu stiu de care.Am vazut pe la scoala ca multi copii au telefoane care pot merge gratis pe internet(nu sunt sigura dar cred ca se numesc WI-FI sau Wireless) deci la ce pret sunt(in lei) eu sunt la Orange si daca as putea sa-l i-au in rate...
Multumesc mult happy

5 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Ok deci, in primul rand, wi-fi si wireless este acelasi lucru ( wi-fi este perscurtat). Majoritatea telefoanelor care merg pe wi-fi net sunt smartphone-uri, depinde cam in ce suma te incadrezi tu, eu am Samsung s3, la abonamnt ( ce este drept la cosmote ) dar la Orange sunt mai ieftine, acum depinde ce suma vrei sa dai pe un telefon. happy

| Simina2222 a răspuns:

Da se numesc wi-fi sau wireless.Prețul ține de performanțele telefonului.

| mihai69 a răspuns:

Ia un Utok U 351 D.
https://www.utok.com/ro/seria-300/utok-351d
Poate fi luat și în rate, vine și cu o cartelă oranj cu 5 € credit (bonus), are 5 ani garanție.

| XxcaffeexX a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iei un Alcatel e bun si nu e nici scum in jur de 500 de lei.

FUNDA?

| LoVeLe a răspuns:

Depinde de telefon. Daca te duci la Orange, sau intri pe site-ul lor. la fiecare telefon iti apare nu numai pretul, cat si descrierea lui.Acolo, daca scrie :,, wifi", inseamna ca telefon de care vrei tu :3