| BadassFox a întrebat:

aceasta intrebare este pentru cei ce folosesc site-ul de pariuri Bet365.
Cand pot face o retragere? Am pus 25 de lei si am luat bonusul de 25 de lei asa ca imi scrie ca trebuie sa pun mize pana la 150 de lei, atunci voi putea retrage?

Răspuns Câştigător
| GNY a răspuns:

Dupa ce rulezi banii de 3 ori! daca ai bagat 25 lei si ai in cont 75 poti scoate 50, etc...

Sfat! joaca pe bet 365 "minutul golului urmator", am facut la Germania brazilia 2800 lei! din 50

Succese

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Da! Banii pe care ii bagi si primesti bonus trebuie rulati de cateva ori inainte de a-i putea retrage.