| SuperSma99 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa stiu cum pot face bani pe o cale legala sau unde pot sa ma angajez.DAU FUNDA!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii tai iti fura alocatia!? Th' fu^k!

| SuperSma99 explică (pentru anonim_4396):

Alocatia stransa in 3-4 ani nu imi ajunge sa imi cumpar o motocicleta de 125 cm

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuperSma99):

Aha...

| costan a răspuns:

NEXTads este primul sistem din lume care te plateste fara sa depui efort. Pentru a-ti oferi acest lucru, este necesar doar acordul tau pentru ca NEXTads sa posteze in numele tau pe Facebook materiale promotionale. Cu cat este mai popular peretele tau cu atat vei primi mai multi bani. Pentu inscriere: ( http://inscriere.nextads.ro/? ref=5584 )

| Flavius2106 a răspuns:

Www.smart-click.ro
Aici poti face niste banuti online!

| Sweety27 a răspuns:

Buna. Nu stiu daca se fac anagajari pentru copiii de 14 ani, insa ai putea sa-ti ajuti bunicii si ei sa te recompenseze, sau chiar parintii.

| Sweety27 a răspuns:

Ce hobby-uri ai? Ai talent la ceva?

| GeannyXdt a răspuns:

Pai ai putea face un stand de limonada cu prietenii, este legal si distractiv, dar trebuie mai intai sa investesti pentru lamai, zahar happy. Daca nu, ai putea juca jocuri pe site-uri gen : viespar.ro. acolo trebuie sa completezi niste formulare si castigi bani. Sau pe prizee.com. Ai putea face de exemplu o cutie pentru animalele strazii, mergi cu ea pe strada si intrebi oamenii daca vor sa doneze.Din acei bani cumperi mancare pentru animale si profitul ramas il imparti cu prietenii tai sau ii pastrezi tu pe toti. Eu asa am facut happy Funda te rog

| VadTot a răspuns (pentru GeannyXdt):

Da mai multe detalii despre vispar.ro.
Cat ai strans pana acum..smd.

| Adry15252 a răspuns:

Sau ai putea împreună cu prieteni să faceţi prăjiturele şi să le vindeţi. Ar ieşi ceva. P.S. Am încercat şi a funcţionat laughing

| SeErgiuTzZz a răspuns:

Incearca un mini-job, de exemplu sunt sigur ca exista destule FAST-FOOD'uri acolo unde stai tu, poti sa faci pe norma intreaga sau nu. Depinde de tine.

| silviubacky a răspuns:

Te pricepi la ceva foarte bine? Eu stiu, photoshop, editare video...http://silviubacky.com/o-cale-atat-de-simpla-de-a-castiga-bani-online/

| Goddaa a răspuns:

Intra pe http://desprebanionline.blogspot.com si vezi pe acolo ce ti se pare mai interesant. Sunt multe metode de castig online si pe acest site iti este si explicat ce si cum sa faci! Studiaza putin site-ul si alegeti o afacere de acolo, mult succes!