| hibridboy a întrebat:

Buna TPU am 15 ani si az vrea sa gasesc un mod de a face bani pentru ami achizitiona un pc.
cum as putea face rost de bani am incercat la billa la impartit pliante dar au zis ca nu mai angajeaza la avon e de fete si pe net nu stiu nici o modalitate stiti voi vreo modalitate prin care as putea sa fac niste banuti dau funda.

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Eu nu cred ca e obligatoriu sa fii fata pentru a deveni reprezentant Avon(aceasta firma ofera produse si pentru barbati). La varsta ta... ai putea sa incerci sa faci,, lucru in folosul comunitatii,, dar nu in adevaratul sens, adica sa aranjezi carti la biblioteca, sau sa lucrezi cu copii in gradinite ori la orfelinate, sau sa faci voluntariat.

| shizu47 a răspuns:

Pe www.exprim.ro, castigi bani completand chestionare online, trebuie doar sa-ti faci cont la ei ca sa le primesti pe mail :)

| HappyKatty a răspuns:

Buna eu sunt lider avon adica ma ocup cu inscrierile si sincera sa fiu in echipa mea am si baieti asa ca din contra ar fi un avantaj pentru ca in mare parte a baietilor sunteti inconjurati de fete si plus si baietii comanda de la avon si inca destul de multe tongue