| MariaIoana15 a întrebat:

Am fost la reprezentanta la Renault, deoarece mama vrea sa își cumpere un Renault captur. Am dus toate actele necesare pentru un credit, dar am dat de o persoana care nu prea stia nimic. Știe cineva Care a mai încercat in cât timp se poate aproba creditul?

8 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Cumparati o masina, nu un Renault ca ai sa regreti mai tarziu, dupa cum poti vedea nici macar personalul nu e serios acolo happy

| darrio2007 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu generaliza cu personalul de care vorbesti.

| HadesSs a răspuns (pentru darrio2007):

De ce lucrezi la Renault?

| darrio2007 a răspuns (pentru HadesSs):

Am scris eu asta?

| HadesSs a răspuns (pentru darrio2007):

Pareai afectat...

| darrio2007 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu trebuie generalizat, pentru unul sau una care habar n-are cu ce se mananca un credit, pentru cumpararea unei masini.

| HadesSs a răspuns (pentru darrio2007):

Si totusi angajatii sunt oglinda unei firme nu? Adica eu ca angajator, imi anagajez cei mai buni oameni sa ma reperezinte nu? Asta daca te respecti ca firma. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru HadesSs):

Corect. Dar mai ai o fiică sau un fiu, care au trecut prin scoală ca gâsca prin apă, datorita tatalui, care nici el nu stie prea multe.