| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!
Am hotarit deja sa ma duc la cursuri de limba engleza pentru incepatori absolut!
Vreau sa va intreb ce-i care au fost la cursuri de engleza,si din contra eu ma tem sa ma duc la cursuri adica imi rusine,sau ca am emotii, cum va aparut voi cind faceti cursurile de engleza?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| DiyanAndorea a răspuns:

It's so borring la inceput, dar te obisnuiesti.E plictisitor pentru ca nu cunosti nici locul nici persoanele...ma rog.Du-te ca nu vei muri.E foarte importanta engleza, asa ca Trebuie sa mergi.Sa nu ai emotii ca nu trebuie.Si sa nu-ti fie rusine ca daca nu inveti, in viitor nu prea ai ce sa faci fara engleza.Succes in continuare!

| seedwow16 a răspuns:

Eu am invatat de pe net And i speak very good englishwinking Dar nu trebuie sa ai emotii. E normal dupa ce o sa te acomodezi cu locul

| Roliis a răspuns:

Este normal sa ai emotii, dar o sa-ti treaca pe parcurs happy Si daca ai emotiile din cauza faptului ca ti-e rusine sa nu spui vreo prostie in engleza sau ceva gresit/incorect nu-ti face griji ca de aia te duci acolo. sa incerci, sa gresesti si sa inveti din greseli happy