| SpigiBb a întrebat:

am inregistrat de curand o piesa..in fine treaba este ca as dori ca la anumite versuri sau cuvinte din piesa vocea sa fie de exemplu in ecou sau alte chestii, dar inca nu am gasit un program care sa faca asa ceva! stiti voi un program mai simplu cu care as putea realiza asta? si daca da ar fi frumos si un tutuorial sau sa imi spuneti cum se face VA rog mult! FUNDA

1 răspuns:
| akka4 a răspuns:

Foloseste virtual dj. foarte simplu de utilizat si ai foarte multe efecte la elwinking este simplu de utilizat. pui melodia, dai rec si iti pui efecte la ce minut/secunda vreiwinking