| hehe_1035 a întrebat:

Buna TPU.

Am luat BAC-ul si m-am gandit sa ma duc la FEAA (Marketing) in Timisoara.

Se da un examen pentru a intra?
A mai fost cineva, cum este?

Astept parerile voastre despre aceasta facultate, dau funda!

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Bai eu stiam ca se da examen pentru a intra la aceasta facultate, stiu ca era media la bac + media de la examenu de admitere la facultate /2.Cunosc pe cineva care a intrat acolo. Daca vrei mai mute detalii trimite-mi mesaj pe TPU

| hehe_1035 explică (pentru Pufffx):

Nu pot sa iti trimit mesaj. (statusul de junior... nu permite)

Deci, ce trebuie sa faci mai exact la examen?
Ai foarte mult de invatat? este greu sa treci anul?
Din ce am aflat parca 3 ani este nu?

| hehe_1035 explică:

Mai multe opinii?