| teiube a întrebat:

Buna TPU am NEVOIE URGENTA DE BANI am 18 ani am ceva experienta practica va rog ajutati-ma fac orice sunt disperata daca nu imi gasesc ceva de lucru cred ca mor jur

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce inseamna "nevoie urgenta de bani" si ce inseamna "ceva experienta practica" pentru tine?

| DragosMentol a răspuns:

Lasa PTC-urile fara investitie iti scoti 2$/luna.

Da-mi un add la:jus7_me95
Eu fac in jur de 600$/luna din mediul online cu 30-40 minute de work/zi, probabil ceva foarte greu de crezut pentru cei care nici nu cunosc "Banii pe net"

| NicollHellen a răspuns:

Daca sunteti interesat/a de un job part-time ca si reprezentant sau distribuitor vanzari astept Cv -ul dvs la urmatoarele adrese de e-mail: locurimunca80@yahoo.com si ladys. business@yahoo.ro! De asemeni sunt permise si Cv-urile persoanelor ce doresc joburi in alte domenii.(Cv-urile dvs vor fi tinute in baza noastra de date pentru a va putea contacta daca se gasesc oferte disponibile)