| AndreyG a întrebat:

am o tema la antreprenoriale despre ce cred eu ca necesita o afacere pentru a avea succes. Trebuie sa fiu original, sa nu se repete ideile in clasa si cred ca toti am spune aceleasi banalitati asa ca, pentru ca nu ma pricep in domeniul afacerilor, imi puteti da cateva idei originale/opinii ale voastre? Multumesc.

1 răspuns:
| Vladone80 a răspuns:

Cauta o idee de afacere pe Enciclopedia Afacerilor dar nu uita sa respecti legea copywrite-ului. Succes!