| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu....am parul pana pe umeri si as vrea sa creasca cat mai repede.l-am avut pana la mijlocul spatelui dar am facu marea greseala de al tunde..., as vrea niste metode pentru cresterea rapida a parului. ceva care sa dea roade intr-un timp scurt.raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| llCookieMoNst3rrxDD a răspuns:

Pai,il speli odata la o sapt., doua din 2 in 2 luni iti tai varfurile parului, fara dulciuri, fruste si legume si mai multe alimente cu vitaminele A, B, C si cand iti peapteni parul ai grija sa nu ti se rupa ff multi periwinking