| Bortas_Radu_1997 a întrebat:

Am primit niște bani prin Western BRD iar când am vrut să-i scot de la bancomat mi-a dat numai bonul fara bani, ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi la banca, ei pot verifica ATM-ul in baza bonului si o coreleaza cu banii din el, platile facute etc. Numai sa nu fi fost un aparat mesterit de infractori cu metoda aia de au acoperit fanta cu ceva si nu scoate banii de tot ci ii baga in chestia pusa de ei, te urmareste si se duc dupa tine si scot ei banii. se poate verifica pe camera cine a venit dupa tine.

| darrio2007 a răspuns:

Sa te duci la banca si sa le expui problema. Ce e greu de inteles?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la banca cel mai simplu