| PentaKillsLeagueofLegends1996 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de parerea voastra.
Ma-m gandit sa imi deschid un blog/site ceva gen magazin sau mai bine zis reclame sunt multi care cauta conturi de lol, metin 2 etc... si as vrea sa imi deschid un blog/site cu reclame cine s-a plictisit de un joc si vrea sa isi vanda contul pune pe site/blog meu voi ce ziceti?
Nu am vazut site care sa aiba ca scop vinderea/cumpararea de conturi de jocuri...
Ce parere aveti? Ar merita sa investesc timp in asta?

4 răspunsuri:
| puscasul a răspuns:

Interesanta idee, dar sa fie facut in faptul in care cineva vinde cont/cupara sa nu dea teapa/ia teapa.
DA INGENIOASA IDEE! Multi Cauta chiar si eu sa-si cumpere conturi de jocuri. Success!

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Aici e schema cine imi da o idee buna pentru schimb dau funda

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Phoenix dupa cum spune si numele... noi suntem cei ce renasc din propria cenusa...

| PentaKillsLeagueofLegends1996 explică:

Ceai gasit pisi?