| Just4Joker075 a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o intrebare, la raiffaisen daca vreau sa imi deschid un cont ( pentru salariu ) stiti cumva daca primesc token? Ca sa vad si online cat am pe card si cum stau cu bani, mai am un card de economi si la asta am token si vreau sa il inchid sa imi fac unu de salariu, pot primi token si la asta de salariu o sa am comision 0 dar nu stiu daca imi vor da tokca stiu ca la asta este c

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Ce naiba e token?
Suna la 0800 8020202 e numarul de raiifasen clienti si apesi 120 direct si te baga in contact. Vorbeste cu ei, e linie verde deci e gratis.

| Just4Joker075 explică (pentru Silvia93):

Tokenu il poti folosi pentru ati vedea contul pe net pe raiffaisen online