| nerito a întrebat:

am un Play station 2 slim ( de 1 an ) plus 2 "manete"+2 carduri de memorie ( 1 original + 1 cu modare)+5 jocuri (1 original), si doresc sa il vand. Intrebarea este urmatoare pe ce suma sa il vand? eu m-am gandit la 300 lei credeti ca e mult?

Răspuns Câştigător
| laurson2m a răspuns:

Maxim 400 lei daca manetele sunt originale + ca e modat + cele 5 jocuri si daca e in stare buna adica arata 10/10 si functioneaza 10/10

1 răspuns:
| Cr1me a răspuns:

Nu cred ca iti da cineva 300 lei pe elthinking eu am vazut ca se vinde cu 150 - 200 acum faci ce vrei asta e parerea mea