| Miruzz a întrebat:

Bună TPU! Anul trecut și anul ăsta mi s au retras 295 de lei de pe card..nu înțeleg la ce se referă, deoarece im spune ca "locația" este Google Payment IE LTD Goo F Dublin IE…știe cineva ce înseamnă? Vă rog frumos..anul ăsta mi s-a retras suma aceasta de bani de două ori

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este o subscriptie pe care tu ai acceptat-o si platit-o la Google, ori cineva ti-a folosit cardul bancar pentru a platii acea subscritie anuala.

Poti cere bancii tale sa investigheze si sa ceara banii inapoi, daca tu nu ai facut acea subscriptie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai un abonament la o aplicatie a google.

| gabicoo a răspuns:

Te-ai abonat la ceva!