| pinkangel21 a întrebat:

happy As dori sa-mi cumpar un Iped 3 cu 35 de milione.Parintii mei mi-au promis ca daca strang 30 de milioane imi dau ei 5 milioane.Dar eu nu stiu cum sa fac rost de 30 de milione si nu mai am nici un ban in pusculita ca i-am cheltuit la mall.Deci va rog spuneti-mi cum sa fac rost de 30 de milioane fara sa-mi vand ceva?sad Dau FUNDAhappy big grin

2 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Singura modalitate de a face rost de bani este sa muncesti. Dar 30 de mil este o suma destul de mare...

| anonim555344 a răspuns:

Apucate de trafic de persoane droguri daca doresti contacteaza-ma ai sa ai 300000000 de milioane si 100 de ipad 3 si 100de iphone 4 si tot ce vrei