| SweetDydyLove a întrebat:

As dori si eu informatii despre cum pot cumpara o masina de facut vata de zahar,informatii cu privire la : pret, localitate(adresa), si cum pot sa contactez aceata persoana.

Multumesc Anticipat!

funda!

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Scrie pe google: cumpar(sau fara cumpar) o masina de facut vata de zahar. si o sa gasesti. dar este o afacere nu foarte profitabila... totusi succes.

| valeriadlb a răspuns:

Da! Cunosc personal in Oradea pe cineva care se ocupa de asa ceva. Contacteaza-ma, si fac legatura intre voi.

| AnnaAnushk a răspuns:

Buna! am eu masina de facut vata de zahar... daca te mai intereseaza...astept raspuns!