| madapufi21 a întrebat:

TPU! As vrea niste idei pentru a strange bani. Dau funda!
P. S. Am 11 ani.

Răspuns Câştigător
| CeVorbestiMa a răspuns:

In primul rand ai 11 anibig grin deci munca sigur nu poti sa iti iei, asteapta si tu sa iti vina ziua de nastere(eu de aici primesc bani, si din evenimente la care eu sunt in centrul atentiei)sau totodata (daca rezistilaughing cere si tu bani cand iesi afara cu pretextul de ati cumpara ceva, si banii aceia tinei pentru tine.Tot e cevabig grin Bafta.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să cheltuiești mai puțin din cei care ai!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

La varsta sata stai sa gandesti cum faci bani? Lasa parintii sa se gandeasca la asta!

| grab a răspuns:

Incearca sa faci figuratii pe la chestii care implica lucrul cu copiii gen promotii la sucuri, locuri de joaca, impartit pliante, DAR! asta numai daca parintii tai se declara incompetenti in a-si sustine financiar copilul/iii si te duc ei de mana undeva unde nu e riscant. Pe mine nu m-ar lasa mana sa imi las copilul exploatat asa de tanar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inregistreaza-te aici: http://elike.ro/? ref=407

| Dumniezău a răspuns:

Stai la cersit.

| Ceriik a răspuns:

Singura modalitate valabila in cazul tau din cauza ca esti minora e sa devii reprezentant(avon, oriflame), stiu ca se cam cauta dar trebuie sa cunosti multa lume. Sau strange banii de la alocatie.

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

1.economiseste..2.incearca sa iti ei o activitate din care sa faci bani.o idee este sa iti faci un vlog..strangi userii..iti faci cont pe google adsee..si faci ceva banutii.

| andreea8541 a răspuns:

Bună. Pai... Nu iti cumpara nimic. Daca iti dau parintii bani. Pastreazai in pusculita... happy

| Bartollomeo123 a răspuns:

EU cand eram in clasa a 7-ea am facut batai organizate in baie pentru bani, si toti veneau ca nebunii. Un fel de Turnament, succes!