| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Având in vedere ca suntem in vacanța, îmi doresc tare mult sa îmi găsesc un job pe timpul verii.Ma gândeam sa ma angajez la Mec'donalds dar înca nu sunt foarte decisă daca sunt in stare sa rezist agitatiei de acolo,as vrea să-mi dați anumite sfaturi legat de acest job si daca se merita, înca ceva cum e cu casieria daca iti calculează tot pana si restul? Pentru ca nu ma prea descurc la bani.Astept Răspunsuri happy

2 răspunsuri:
| Niggos a răspuns:

Angajeaza-te ca ospatarita la un restaurant/cafenea/bar din apropiere sau ca salvamar daca esti la plaja

| Pandhoraa a răspuns:

Poti incerca sa lucrezi de acasa ca opeartor interviu asistat de calculator
e un job part-time, poti lucra nu doar vara e o modalitate de a avea un venit sigur o perioada mai lunga de timp fara un efort sustinut
jobul e cu contract de munca, daca nu au 18 ani vei avea nevoie de acordul parintilor
eu zic sa incerci
https://www.mercury.ro/......ator-cati/