| goye a întrebat:

Care sunt companiile pe care mi le-ati recomanda pentru a-mi face o asigurare de viata?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

La o asigurare de viata, te intereseaza in primul rand capacitatea financiara a firmei de a despagubi si seriozitatea ei ( gen sa nu ceara 7000 de documente si dupa aia, sa gaseasca motive stupide sa nu te despagubeasca...in fine, pe tine sau beneficiarii tai legali). Iti recomand ING, datorita promptitudinii cu care au fost despagubiti clientii mei, pe aceste evenimente.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Flinn a răspuns:

Ardaf. Dupa mine este cea mai buna happy

| loli_8683 a răspuns:

Generali, alianz

| goye explică:

@all. 10x!

@simonik72: As vrea sa aflu mai degraba cum se misca in RO, ce zic clientii de pe-aici. Ma intereseaza sa fiu si protejat, sa recuperez repede banii si sa nu fie "teapa" cu rambursarile, asa cum inteleg acum (dupa ce m-am documentat nitel). Sunt inca tanar happy si prieteni care sa primeasca banii inca n-am...

| MihaiBelgianu a răspuns:

Incearca ING Asiurari sau Generali pentru asigurari de viata sau studii pentru copii.