| crisstina1213 a întrebat:

daca este reprezentant avon primesti reducere in valoare de o anumita suma de lei.dar cum se realizeaza adica daca am comanda in valoare de 439 cata reducere o sa am.va rog sa imi spuneti! si sa imi spuneti si cum sa calculez!
dau funda!+vot

Răspuns Câştigător
| ValentinBogdan a răspuns:

Reducere de 30% - 40%

2 răspunsuri:
| Camelia21 a răspuns:

Buna!
Exista o grila de discounturi.
Grila de discount:
Pentru o comanda sub 120 Lei – Castigul tau este de 0%
Pentru o comanda intre 120 Lei si 300 Lei – Castigul tau este de 20%
Pentru o comanda intre 300 Lei si 420 Lei – Castigul tau este de 30%
Pentru o comanda intre 420 Lei si 750Lei – Castigul tau este de 30%
Pentru o comanda peste 750 Lei – Castigul tau este de 40%

| Camelia21 a răspuns:

O sa ai un discoun undeva la 30%, dar de ce nu te-ai inscris la oriflame..acolo sunt discounturi mai bune si comanda minima nu trebuie sa fie decat de 50 lei pentru a avea discount. 50-250 lei discount 23%
250-500 lei discount 30%
peste 500 lei discount 40%
Daca ai vrea sa te inscrii la oriflame iti pot recomanda un baiat care face incrieri.