| askdj a întrebat:

Buna TPU... Daca imi deschid un atelier de: mecanica usoara, electrician auto, si tinichigerie auto ies ceva bani? Avand in vedere sa este intr-o zona buna cu drumuri asfaltate si meserias bun!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai toate conditiile aratate o sa iasa, din nefericire pentru victime sunt destui conducatori auto prosti, neglijenti sau prea increzatori si destule accidente auto. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Depinde si de reputatie.
Daca ai un mecanic bun care stie meserie atunci o sa castigi reputatie si lumea o sa tot vina.
Dar la inceput toate afacerile sunt grele...ideea este ca nimeni nu doreste sa isi dea masina lovita sau stricata pe mana la cineva despre care nu stie nimic.
Daca primii clienti o sa fie multumiti...ar trebui sa iti creasca afacerea, mai ales daca nu sunt si ateliere prin zona aceea

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!