| silveanuromeo a întrebat:

eu am creat un email special pentru conturi mt2.ro, dar pe emailul acela erau mai multe conturi de mt2.ro si pe unul dintre ele l-am bagat cu hack, M2BOB si peste ceva timp m-am trezit ca am toate conturile banate de ce si cum pot ridica banul la celelalte conturi findca celalate conturi nu erau implicate cu hack va rog ajutati-ma cat mai repede... contactati-ma la id : silveanuromeo sau : romyboss2u o zi buna

2 răspunsuri:
| GuessWho_8056 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic si eu am primit BAN pe toate conturile dupa mail doar pentru ca un cont de cativa ani avea numele "Gm235". Bafta la unul nou happy

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Daca ti-a dat pe mail sau IP nu mai ai cum..Asta e bft la unul nou apropo daca ai hack de lure sa-mi-l dai si mie pls Y! M : byasacamine