| Cineva! a întrebat:

Imi puteti da si mie cam 5 exemple de anunturi neinspirate si 5.'geniale'?(in legatura cu... orice) Sper sa ma ajutati.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Adevarata? Eu iti zic ce-mi trasneste mintea.

Astazi se va deschide un nou patinoar pentru a comemora trecerea dintre 2010 in 2011.
Parmurile "Jackson" ii fac pe fanii Micheal Jackson sa simta ca inca mai traieste, nu doar prin vechiul "o sa-l avem mereu in inima".
Adapostul de caini a fost inchis si toti cainii din el etanusaiati (nu stiu cum se scrie).
Un urs polar a fost ucis cu sange rece la zoo.
Un pedofil a violat o tanara ce dea bea isi luase majoratul.
Un puscarias a evedat si a ucis o familie in incercarea lui sa le i-a autovehiculul.
Un nou azil a fost deschis si speram ca aici sa va simtit cat mai bine.
S-au anuntat reduceri in toate magazinele de haine cu 15% si 20%.
O casa a luat foc dupa ce un tanar a uitat usa sobei deschise si hainele chiar langa ea.

Si daca mai vrei sunt aici, dar NU sunt reale. :]
La revedere.

| Mihnea_Mihnea_1995 a răspuns (pentru heise):

Tema la romana? Multumesc...

2 răspunsuri:
| Mihaela_7411 a răspuns:

Tema la romana?
si eu cautbig grin