| Unicornaş a întrebat:

Buna TPU. Încep primul an de faculta la Timișoara și-mi doresc sa stau impreuna cu iubitul intr-o garsoniera pana in 180 de euro. Am gasit o gramada, dar multe sunt de la agenții și nu inteleg de ce nu raspunde nimeni nici la apeluri și nici la mesaje. Dacă știți proprietari care dau spre închiriere garsoniere pe zona complex sau Bălcescu sau Soarelui, va rog sa-mi lăsați niște linkuri

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Mihai8767 a răspuns:

La agenti percep comisioane mari si plata in avans pe 2-3 luni a chiriei. Mai degraba gasesti la proprietari decat la agenti.