| LittleRose a întrebat:

Buna TPU.Lucreaza cineva dintre voi la domiciliu? Nu vreau tepe. Ceva serios. Puteti veni cu detalii si sugestii in vedere gasirii unui astfel de job? Fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| scosei a răspuns:

Sa nu consideri raspunsul meu nepotrivit! Incep cu o intrebare dupa care iti voi da doar doua raspunsuri.
Intrebare: Ce anume ai dorii sa lucrezi la domiciliu? (Ce munca ti-ai dorii sa faci?)
Raspunsuri:
Daca locuiesti in mediul urban si nu numai, incearca cu niste goblene.
Daca locuiesti la tara, incearca sa dezvoti o ferma de exemplu.
Indiferent de ce te vei hotarii sa faci, in primul rand trebuie sa constientizezi ca va trebui sa inveti sa faci acel lucru bine si nu in ultimul rand sa muncesti!

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Reprezentant giada rome, ladys. daca te intereseaza, idul meu este ema_brumareanu@yhaoo.com si iti pot da mai multe detalii

| Catia a răspuns:

Poti deveni reprezentant oriflame, daca te intereseaza da.mi add skumpick_mada@yahoo.com

| LittleRose explică:

@scosei,locuiesc in mediul urban. Orice, de la tehnoredactare pana la lipit plicuri etc...Doar ca nu am gasit pana acum o companie serioasa.

| Bijou a răspuns:

Poti face fara risc o activitate de mlm. Pentru mai multe informatii viziteaza http://forever-aloe-vera.eu/afacerea-forever